Tectronik s.r.o.


JazykyOdpadové hospodářství

Řešení pro města a obce určené ke sledování odpadového hospodářství. Aplikace umožňuje veškerou evidenci svezeného odpadu, přehledy, evidenci sběrných nádob, domácností, obyvatel, generování smluv atd.


Inovativní řešení, které je určeno městům, obcím a svozovým společnostem. Kromě jiného přináší motivaci pro občany obcí či měst k třídění odpadů a přináší městům, obcím a svozovým společnostem úsporu času a finančních prostředků v odpadové hospodářství, protože zajišťuje evidenci a vyhodnocování veškerého svezeného odpadu. Naše řešení nepožaduje speciální drahé přístroje nebo vážící zařízení. Zaručujeme i nízké náklady a nenáročné požadavky na provoz informačního systému.

V rámci svozových společnosti je možné řešení rozšířit i o evidenci a vyřizování reklamací, vyhodnocování a souhrny svezeného odpadu nejen v rámci nového zákona o odpadech.

Řešení pro odpadové hospodářství obsahující evidenci svezeného odpadu, nádob, domácností, obyvatel, svozů vč. detailních informací, generátor smluv atd. Je možné využít čárové kódy, QR kódy i RFID čipy. Podporujeme jak ruční čtečky, tak čtečky na vozidle.

Řešení je variabilní a nastavitelné dle Vašich individuálních potřeb a vzhledem k tomu, že si jej vyvíjíme sami, můžeme Vám je jakkoliv přizpůsobit.

Cena licencí od 900,- Kč bez DPH / měsíc.

Intuitivní softwarové řešení pro malé i velké obce či města, jednoduché zavedení systému v několika krocích:

Postup

V případě návrhu optimálnějšího řešení svozu a třídění odpadů spolupracujeme se zkušenými partnery, kteří pomohou s návrhem optimálního systému svozu odpadu a jeho zavedením.

mojepopelnice.cz


Novinky / Aktuality

Kontaktní informace

Tectronik s.r.o.
Kroftova 45, 616 00 Brno
+420 776 264 914
info@tectronik.cz
 

Máte zájem o náše řešení? Kontaktujte nás

Možnosti spolupráce či partnerství

Jsme otevřeni novým příležitostem a rádi navážeme spolupráci v rámci jakékoliv další oblasti, která by mohla naše řešení využít. Neváhejte nás proto kontaktovat ohledně schůzky, na které bychom tuto spolupráci a její podmínky blíže prodiskutovali.


Kontaktní informace

Tectronik s.r.o.
Zeyerova 2142/7, 616 00 Brno
info@tectronik.cz

eulogo