Tectronik s.r.o.


JazykyO nás

Jsme moderní dynamická společnost podnikající v oblasti vývoje software. Zaměřujeme se především na využití aplikací v mobilních zařízení, jako jsou tablety a mobilní telefony, pro usnadnění práce v terénu.


Společnost Tectronik s.r.o. byla založena v roce 2009 zápisem společnosti do obchodního rejstříku u Krajského soudu v Brně.

Jsme moderní dynamická společnost podnikající v oblasti IT zaměřující se na poskytování komplexních služeb v oblasti vývoje, implementace a testování software s cílem zabezpečit pro naše zákazníky ty nejkvalitnější a nejkomplexnější služby.

Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme individuálně, vždy se snažíme maximálně vyhovět jeho požadavkům a nalézt to nejrychlejší a nejefektivnější řešení jeho požadavku.

Disponujeme týmem zkušených a odborně zdatných pracovníků s moderním technickým vybavením. Od roku 2011 vyvíjíme svůj vlastní informační systém T-IS (Technický informační systém), který spojuje výhody desktopové, webové a mobilní aplikace. Vzhledem ke své flexibilitě nastavení umožňuje tento systém nasazení v nejrůznějších prostředí.

V případě zájmu o spolupráci nás prosím neváhejte kontaktovat na náš e-mail info@tectronik.cz.

Přijedeme, poradíme a navrhneme po konzultaci s Vámi nejvhodnější variantu řešení a neprodleně zpracujeme cenovou kalkulaci.


Novinky / Aktuality

Kontaktní informace

Tectronik s.r.o.
Kroftova 45, 616 00 Brno
+420 776 264 914
info@tectronik.cz
 

Máte zájem o náše řešení? Kontaktujte nás

Možnosti spolupráce či partnerství

Jsme otevřeni novým příležitostem a rádi navážeme spolupráci v rámci jakékoliv další oblasti, která by mohla naše řešení využít. Neváhejte nás proto kontaktovat ohledně schůzky, na které bychom tuto spolupráci a její podmínky blíže prodiskutovali.


Kontaktní informace

Tectronik s.r.o.
Zeyerova 2142/7, 616 00 Brno
info@tectronik.cz

eulogo