Tectronik s.r.o.


JazykyOdpadové hospodářství

Řešení pro města a obce určené ke sledování odpadového hospodářství. Aplikace umožňuje veškerou evidenci svezeného odpadu, přehledy, evidenci sběrných nádob, domácností, obyvatel, generování smluv atd.


Inovativní řešení, které přináší motivaci pro občany obcí či měst k třídění odpadů a přináší městům a obcím úsporu času a finančních prostředků v odpadové hospodářství, protože zajišťuje evidenci a vyhodnocování veškerého svezeného odpadu. Naše řešení nepožaduje speciální drahé přístroje nebo vážící zařízení. Zaručujeme i nízké náklady a nenáročné požadavky na provoz informačního systému.

Řešení pro odpadové hospodářství obsahující evidenci svezeného odpadu, nádob, domácností, obyvatel, svozů vč. detailních informací, generátor smluv atd. Je možné využít čárové kódy, QR kódy i RFID čipy. Podporujeme jak ruční čtečky, tak čtečky na vozidle.

Intuitivní softwarové řešení pro malé i velké obce či města, jednoduché zavedení systému v několika krocích:

Postup

V případě návrhu optimálnějšího řešení svozu a třídění odpadů spolupracujeme se zkušenými partnery, kteří pomohou s návrhem optimálního systému svozu odpadu a jeho zavedením.

mojepopelnice.cz


Novinky / Aktuality

Kontaktní informace

Tectronik s.r.o.
Kroftova 45, 616 00 Brno
+420 776 264 914
info@tectronik.cz
 

Máte zájem o náše řešení? Kontaktujte nás

Možnosti spolupráce či partnerství

Jsme otevřeni novým příležitostem a rádi navážeme spolupráci v rámci jakékoliv další oblasti, která by mohla naše řešení využít. Neváhejte nás proto kontaktovat ohledně schůzky, na které bychom tuto spolupráci a její podmínky blíže prodiskutovali.


Kontaktní informace

Tectronik s.r.o.
Zeyerova 2142/7, 616 00 Brno
info@tectronik.cz

eulogo